Susisiekite
+370 61011106

Saugu

Jūsų daiktai bus sandėliuojami patalpoje, kurios raktus turėsite tik Jūs. Pastatas ir daiktai yra apdrausti, todėl galite būti ramūs dėl daiktų saugumo. Pastate įmontuota tarptautinius standartus atitinkanti saugos sistema. Patalpos suprojektuotos ir įrengtos specializuotos Belgijos “self storage” bendrovės, kuri pasaulyje yra įrengusi daugiau nei 400 panašaus profilio objektų pagal tarptautinius “self storage” standartus, kurie užtikrina tinkamą temperatūrinį rėžimą, vėdinimą, kad Jūsų daiktai išliktų nepažeisti ir nepakitę.

Patogu

Pasieksite savo daiktus vidutiniškai per 15 min Vilniaus mieste, be to galėsite pasirinkti patogų Jums sandėliavimo terminą bei sandėliavimo patalpos dydį. Sandėliavimo patalpą pasieksite kasdien, o didesniems daiktams pavyzdžiui buitinei technikai ar baldams galėsite pasinaudoti patogiu, specialiai tam pritaikytu karučiu.

Patarsime

Suprojektavome sandėliavimo patalpų plotus taip, kad efektyviai padidintume naudingą sandėliavimo plotą, todėl nustebsite, kad nuomojamo ploto Jums reikės mažiau nei galite įsivaizduoti, pasitarkite apie tai su mūsų konsultantu.

Pirmasis “self storage” Lietuvoje

Ramiai palikite savo daiktus patalpose, kurios suprojektuotos ir įrengtos specializuotos Belgijos “self storage” bendrovės, kuri pasaulyje yra įrengusi daugiau nei 400 panašaus profilio objektų pagal tarptautinius “self storage” standartus, kurie užtikrina tinkamą temperatūrinį rėžimą, vėdinimą, apsaugą nuo įsilaužimų bei gaisrų, kad Jūsų daiktai išliktų nepažeisti ir nepakitę. Tai tikrai ne senasis sandėliukas ar garažas.